Estetyka to jedno, ale warto też pomyśleć o późniejszym utrzymaniu ogrodu. Widziałem już kilka pięknych realizacji gdzie po 2–3 sezonach właściciele mieli dość koszenia między gęsto posadzonymi krzewami ), dobrze zostawić sobie wygodny dostęp do pielęgnacji i koszenia