Stylova pisze: Estetyka to jedno, ale warto też pomyśleć o późniejszym utrzymaniu ogrodu. Widziałem już kilka pięknych realizacji gdzie po 2–3 sezonach właściciele mieli dość koszenia między gęsto posadzonymi krzewami ), dobrze zostawić sobie wygodny dostęp do pielęgnacji i koszenia u mnie właśnie największym błędem było sadzenie wszystkiego zbyt gęsto 😅, Na początku wyglądało świetnie, a później koszenie między krzewami było coraz większą gimnastyką, jeśli działka jest większa to warto zostawić sobie trochę miejsca na sprzęt szczególnie gdy w grę wchodzi kosiarka traktorek... |