No właśnie jak wy myślicie czy pompa ciepła to jest aby na pewno dobry wybór? W sumie jest wiele urządzeń z różnymi cenami i ja rozważałem producenta Kaisai lecz jakoś nie mogłem się do niego przekonać. Chciałbym się was zapytać jakie urządzenia wy posiadacie i czy możecie się tą informacją podzielić.
pompy ciepła łódzkie sa coraz popularniejsze, bo ich uzytkowanie jest proste a pozwala na ogrzewanie niskimi kosztami. Warto jednak wybrac firme z doswiadczeniem, ktora pomoze dobrac odpowiednia pompe i zagwarantuje jej fachowy montaz
W moim odczuciu pompa ciepła Monoblok Aiwa-HPM12YN 12kW (41000 BTU) na https://www.aiwa.pl/ to trafna decyzja. Wysoka wydajność, niskie zużycie energii i cicha praca – idealna do dużych przestrzeni!