Lakiernictwo to dziedzina, w której precyzja i doświadczenie mają ogromne znaczenie, dlatego szkolenia mogą być świetnym sposobem na rozwinięcie umiejętności. Techmal https://techmal.pl/szkolenia-lakiernicze-otwarte organizuje kursy otwarte, ale zastanawiam się, czy to dobre rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z lakiernictwem. Czy ktoś z Was brał udział w takim szkoleniu i może powiedzieć, jak dalece faktycznie przekłada się ono na lepsze efekty pracy?
Czy słyszeliście o takiej formie wsparcia biznesowego jak psychologia w biznesie ?Postawy, emocje i zachowania ludzi, z którymi stykasz się w życiu, Twoje emocje i lęki, proces komunikacji w grupie i organizacji, motywacja i satysfakcja – tym między innymi zajmuje się psycholog. Myślę ,że to zakres tematyczny wsparcia na tyle szeroki ,że każdy przedsiębiorca znajdzie zagadnienie, w którym wsparcie i pomoc są wskazane.
Jeśli chodzi o rozwój w tym kierunku, zainteresował mnie instruktor wopr. Ciekawi mnie, jak wygląda taki poziom zaawansowania, czy wymaga dużego doświadczenia i jak intensywne są zajęcia. Czy ktoś może opisać, jak wyglądała jego droga do zdobycia takiego tytułu?