Zarobki z dochodowego biznesu, E-biznes darmowe forum, programy partnerskie, sukces i motywacja oraz darmowe porady i pomysły na biznes




NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » FORUM OGÓLNE » PRODUKCJA Z TWORZYW - JAKA METODA LEPSZA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Produkcja z tworzyw - jaka metoda lepsza

  
ernescik2002
29.04.2026 20:04:35
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 73 #8369965
Od: 2024-9-26
Szukam odpowiedniej technologii do produkcji elementów z plastiku i trochę się gubię w opcjach. Wtrysk, termoformowanie, a teraz jeszcze rotomoulding. Trafiłem na https://rotomoulding-partner.pl/ i wygląda to ciekawie. Nie wiem jednak, kiedy warto wybrać właśnie tę metodę. Może ktoś porównywał różne rozwiązania.
  
Electra23.06.2026 12:52:00
poziom 5

oczka
  
Stylova
22.06.2026 14:06:10
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 68 #8386135
Od: 2025-11-29
To zależy głównie od wielkości serii i samego wyrobu. Wtrysk sprawdza się przy dużej powtarzalności i większych nakładach, ale koszt formy potrafi być wysoki. Rotomoulding z kolei często wybierany jest przy większych, pustych w środku elementach, gdzie klasyczny wtrysk byłby mniej opłacaln, Poza samą technologią warto też patrzeć na materiał, bo później dochodzi kwestia barwienia, dodatków i wymagań dotyczących gotowego wyrobu

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » FORUM OGÓLNE » PRODUKCJA Z TWORZYW - JAKA METODA LEPSZA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Darmowe forum e-biznes (CNNB) - Grupa AG ESSEKER | Muzyka Blog

| No To Frugo | Tworzenie stron WWW