| | |
| emalialin03 | 29.04.2026 13:27:48 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 349 #8369734 Od: 2024-12-10
| Najlepszym sposobem na estetyczny ogród mimo brzydkich koszy jest zakup nowoczesnej obudowy koszy śmietnikowych. Nam dobrze sprawdza się ta marki HARDOR. |
| | |
| Electra | 25.06.2026 18:36:52 |

 |
|
| | |
| Tanner | 30.04.2026 06:07:02 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #8370096 Od: 2026-4-29
| Warto się o to postarać |
| | |
| LichenGlow03 | 30.04.2026 13:06:10 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #8370242 Od: 2026-4-30
Ilość edycji wpisu: 1 | Rzeczywiście, takie obudowy koszy potrafią mocno poprawić wygląd przestrzeni wokół domu, szczególnie gdy same pojemniki nie są zbyt estetyczne. Rozwiązania tego typu są często wybierane właśnie ze względów wizualnych i porządkowych – pozwalają lepiej wkomponować kosze w otoczenie ogrodu lub podjazdu.
________________________ podświetlany numer domu |
| | |
| apollich | 30.04.2026 16:35:27 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #8370298 Od: 2026-4-30
| U mnie co roku wraca temat: granulat czy płyn na wiosnę. Granulat jest wygodny i działa dłużej, więc dobrze sprawdza się na start sezonu. Płyn z kolei działa szybciej, idealny gdy rośliny potrzebują natychmiastowego wsparcia. Najlepiej chyba łączyć oba. Tu fajnie opisane: https://www.lm.pl/aktualnosci/granulat-czy-plyn-wybieramy-najlepsza-forme-nawozu-na-wiosenny-start |
| | |
| janka | 04.05.2026 18:39:13 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 376 #8371282 Od: 2018-3-19
| Warto też wiedzieć, gdzie można nabyć najróżniejsze elementy architektury ogrodowej. Od siebie polecam sklep internetowy Ogrodolandia: https://ogrodolandia.i-poznan.pl/ . Znajdziecie tam ogromny wybór propozycji najwyższej jakości. Każdy z pewnością znajdzie u nich coś dla siebie. |
| | |
| Stylova | 01.06.2026 18:07:54 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 70 #8381878 Od: 2025-11-29
| chodzi o nawóz do roślin? |
| | |
| Stylova | 01.06.2026 18:15:57 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 70 #8381879 Od: 2025-11-29
| Estetyka to jedno, ale warto też pomyśleć o późniejszym utrzymaniu ogrodu. Widziałem już kilka pięknych realizacji gdzie po 2–3 sezonach właściciele mieli dość koszenia między gęsto posadzonymi krzewami ), dobrze zostawić sobie wygodny dostęp do pielęgnacji i koszenia |
| | |
| Stylova | 03.06.2026 22:38:32 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 70 #8382421 Od: 2025-11-29
Ilość edycji wpisu: 3 | Stylova pisze: Estetyka to jedno, ale warto też pomyśleć o późniejszym utrzymaniu ogrodu. Widziałem już kilka pięknych realizacji gdzie po 2–3 sezonach właściciele mieli dość koszenia między gęsto posadzonymi krzewami ), dobrze zostawić sobie wygodny dostęp do pielęgnacji i koszenia u mnie właśnie największym błędem było sadzenie wszystkiego zbyt gęsto 😅, Na początku wyglądało świetnie, a później koszenie między krzewami było coraz większą gimnastyką, jeśli działka jest większa to warto zostawić sobie trochę miejsca na sprzęt szczególnie gdy w grę wchodzi kosiarka traktorek... |
| | |
| Electra | 25.06.2026 18:36:52 |

 |
|